Pojištění - stará stránka

2018-01-04T00:48:00+01:00
insurance-old-page.jpg

POJISTIT ONLINE >>

Za dobrou cenu kvalitní pojištění online: cestovní pojištění, pojištění majetku, zdravotní pojištění cizinců, povinné ručení, havarijní pojištění a další produkty.

Toto je propagační stránka společnosti www.POJISTENI.cz, a.s., která nabízí opravdové a rychlé sjednání pojištění on-line, porovnání pojištění mnoho typů kvalitních pojistných produktů od různých pojišťoven, s pod­porou plné automatizace a bez podsouvání produktů, o které klient nejeví zájem.

Akciová společnost www.POJISTENI.cz je řádně registrována u České národní banky (ČNB) jako pojišťovací agent (reg. č. 067510PA) a pojišťovací makléř (reg. č. 067511PM), viz seznamy registrovaných subjektů na webu ČNB (https://www.cnb.cz/cnb/jerrs). www.POJISTENI.cz a.s. je pojišťovací agent pro pojišťovny: A­llianz pojišťovna, a.s., ČSOB Pojišťovna, a. s., DIRECT pojišťovna, a.s., MAXIMA pojišťovna, a.s.. Slavia pojišťovna a.s. a UNIQA pojišťovna, a.s.

www.POJISTENI.cz a.s. nabízí následující produkty

Cestovní pojištění online do 5 minut, od dnešního dne

2017 Pojištění vozidel – povinné ručení vozidel – bonus – kalkulačka

online výpočet nejlevnější ceny pojištění zahrnuje i výpočet bonusu na povinném ručení (či malus) pojistníka z databáze ČKP a další služby. Můžeme si zvolit počátek pojištění, druh vozidla, způsob využití, provozovatele, připojištění jako technická asistence, pojištění skel, živelná nebezpečí, pojištění zavazadel, pojištění odcizení vozidla, pojištění střetu se zvěří, odpovědnost občana či pojištění proti vandalismu.

2017 Havarijní pojištění

Pojištění majetku

Pojištění zvířat online

Pojištění cizinců

Pojištění odpovědnosti

Pojistné produkty jsou nabízeny společností www.POJISTENI.cz, a.s. na základě platné licence České národní banky (ČNB). Licence ČNB umožňuje www.POJISTENI.cz, a.s. poskytovat klientům finanční produkty a spolupracovat s pojišťovnami v ČR.

[caption id=„attachmen­t_2609“ align=„aligncenter“ width=„285“]pojištění online - logo www.POJISTENI.cz Logo www.POJISTENI.cz[/caption]

Souhlasím a Zavřít K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti bychom chtěli využít soubory cookie. Informace o tom, jak náš web budete používat či sdílet se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje budou moci zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Zobrazit podrobnosti